Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Sierzchów

Sierzchów, mazowieckie

  • 950 000 zł
  • 163 m²
  • 5 828,22 zł/m²

Zdjęcie

Jacek Gawin

Skontaktuj się

Dom Sierzchów

Sierzchów, mazowieckie

zaktualizowane:
14 maja 2026

950 000 zł

163 m²

5 828,22 zł/m²

Dom Sierzchów

Zaktualizowane: 14 maja 2026

950 000 zł 163 m² 5 828,22 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
675 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2026

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

675 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2026

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 950 000 zł (5 828,22 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Sierzchów)
  • Charakterystyka domu 163 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do wykończenia
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2026
  • Działka: 675 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg; ogrzewanie: pompa ciepła
  • Miejsce parkingowe: garaż

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Versus Nieruchomości oferuje do sprzedaży bliźniaka w domu jednorodzinnym dwulokalowym o powierzchni użytkowej 136 m2, działka o powierzchni 675 m2. Dom w stanie deweloperskim: ściany konstrukcyjne i działowe - beton komórkowy Solbet, ocieplenie styropian grafitowy 15cm, tynk sylikonowy, okna trzy szybowe PCV, dach pokryty blachą ocieplenie wełną mineralną 25cm. (...)

Agent

Jacek Gawin

664 476...

664 476 532

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Gawin

664 476...

664 476 532

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jacek Gawin

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości